haberler / LG G3 için güncelleme yayınlandı

LG G3 için güncelleme yayınlandı

24.10.2014 04:06:37

LG G3 modeli için yayınlanan güncelleme ile beraber LG G3 hata gidermeleri ve performans arttırmalarının yanında Google uygulamalarında olan hataları da gideriyor.

LG G3 Görseli

LG G3 modeli için güncelleme yayınlandı. Android işletim sistemine sahip cihazlar arasında tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken akıllı telefon sunduğu özellikler ile kullanıcıların dikkatlerini üzerine çekiyor. Android işletim sisteminin en güncel sürümü olan Android 4.4.2 ile beraber çalışan akıllı telefon bugün aldığı güncelleme ile beraber daha performanslı ve daha verimli olarak çalışıyor.

LG G3 modeli için yayınlanan güncelleme ile beraber LG G3 hata gidermeleri ve performans arttırmalarının yanında Google uygulamalarında olan hataları da gideriyor. LG G3 modelinde şarj sorununa çözüm olarak yayınlanan güncelleme şuan için Amerika'da yayınlanmış durumda. Android işletim sistemi güncellemesinin en güncel sürümü olan Android 5.0 Lollipop güncellemesini LG G3 modeli için yayınlayacak olan LG G3 modelinde özellik olarak daha gelişmiş özelliklere sahip. Android işletim sistemi güncellemesini telefonunuzdan yapabilirsiniz. LG yeni güncelleme ile beraber cihazlarda olan ısınma sorununu da giderdi. LG G3 modelinden güncellemeyi indirebilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda