haberler / LG Telefon Pazarında Atağa Kalkıyor

LG Telefon Pazarında Atağa Kalkıyor

16.12.2013 12:28:57

LG G2 Mini Geliyor


Günümüzün olmazsa olmazlarından olan ve insan hayatının değişilmez bir parçası olan üst düzey akıllı telefonlara bir yenisi daha ekleniyor. LG G2 Mini adıyla yayınlanan ve özellikleriyle iddialı olan akıllı telefon, iletişim pazarında bende varım diyerek iPhone ve Samsung gibi dev rakiplerine meydan okuyacak akıllı telefonları piyasaya sürüyor.


LG G2 Mini ile ilgili yeni bilgiler :

LG yetkililerinin verdiği bilgilere göre, LG markası, telefonlarındaki satış rakamlarıyla beklenen ilgiyi bulamadığını ancak buna rağmen telefon piyasasında güçlü bir imajı olan LG G2 modelinin, yeni bir versiyonuyla piyasaya sürüleceğini bildirilirken, konuyla ilgili LG G2 Mini ismine oranla daha küçük boyutlu bir cihaz satışa sunulacağı bildirildi.


LG markasının G2 modeli 5.2 inçlik ekranına sahip iken, piyasaya yeni çıkarılacak olan mini modeli 4.7 inçlik bir ekranla karşımıza çıkacağı ve bahsedilen yeni cihazın donanım özelliklerine ilişkin bir bilginin henüz mevcut olmadığı, ancak güncellemeler için eşitlik sağlamak adına bu modelde de Snapdragon 800 temelli bir donanıma yer verilebileceği söylentiler arasında. Yeni çıkacak bu ürün için asıl olan konu ise 4.7 inçlik ekranda yapılacak olan çözünürlüğün 720 piksel mi ya da 1080 piksel mi olacağı. Bu konu da muhtemelen ürünün pazara girdiğinde öğreneceğiz fakat tahminlere göre 4.7 inçlik ekranda kullanılacak çözünürlüğün 720 piksel olacağı yönünde. Ayrıca telefon bataryası da daha küçük kapasitede olacaktır.


LG markasının piyasaya süreceği yeni ürünün ismi, LG G2 Mini mi yoksa farklı bir ismimi olacağı merak konusu olurken cihaz, önümüzdeki yıl düzenlenecek olan Las Vegas’taki CES 2014 orginazosyonunda bilişimcilerin beğenisine sunulacağı açıklandı.

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda