haberler / Logitech G430 Kulaklık 7+1

Logitech G430 Kulaklık 7+1

31.07.2014 21:24:00

Daha çok oyundaki seslere önem veren kişiler için ortaya çıkan Logitech G430 kulaklığının en büyük özelliği, 7+1 ses sistemi ile aynı sesi kulaklığınızda duymanıza imkan sağlıyor.


Logitech ‘in G serileri oyuncular için çıkardığı özel seriler olarak adlandırılıyor. G430’un kulaklık süngerleri çıkarılıp takılabiliyor. Ayrıca sporcuların kullandığı özel malzemeden yapıldığı için, uzun sürelerde kulağınızı acıtma ve sıcaklıktan dolayı sizi rahatsız etmez. Ayrıca güzel bir özellik olarak da kulaklık süngerleri yıkanabiliyor.
G430’un 7+1 desteği yazılım ile aktif hale getiriliyor. Logitech’in sitesinden ücretsiz olarak indireceğiniz Dashboard ile birlikte, kutusundan çıkan USB ses kartını birleştirdiğiniz de Logitech sizlere 7+1’in keyfini sağlıyor. Yazılımda ek olarak mikrofon ve kulaklık seslerini detaylı şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Bass ve Tiz ayarları da yine bu yazılımdan yapabilirsiniz.


Kafa üstü yumuşatıcısı uzun süreli oyun oynayan kullanıcılar için gerçekten çok güzel bir özellik oluyor. Oyunlarda ki rahatlığını ve acıtmaması g430’un en büyük özellikleri arasında geliyor. Mikrofon, yukarı aşağı hareket edebiliyor. Kullanmadığınız zaman yukarı kaldırarak görüş açısını ve sizi rahatsız etmemesini sağlıyor gerçekten güzel düşünülmüş.


Logitech G430’un kablosu 2.3 metre, bilgisayarın arkasına bile taksanız masada otururken bile size uzunluğu yetecektir. Maksimum sesi yeterli düzeyde. Kulaklar dışarıya çok ses vermiyorlar, bir çok kişi güzel bir özellik fakat boynunda takılı olarak oynayan oyuncular için biraz üzücü olabilir. Sadece oyun için değil Film izlerken de sizlere filmden keyif almanız için gerçekten çok güzel bir ses deneyimi sunuyor. Bu fiyatına göre gerçekten alınması gereken bir kulaklık.
Ürünün fiyatı 220TL ile 300 TL arasında değişim göstermekte. Bazı sitelerde fiyat düşük bazen de yüksek belli olmuyor ama benim gördüğüm en düşük fiyat 220TL.

yazar mihrace

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda