haberler / Lumia 735 modeli için video yayınlandı

Lumia 735 modeli için video yayınlandı

29.09.2014 01:24:05

Microsoft ve Nokia tarafından üretilen akıllı telefon Lumia 735 için video yayınlandı

Microsoft ve Nokia ortak çalışmasıyla beraber üretilen yeni Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefon Nokia Lumia 735 modeli için bugün video yayınlandı. Android işletim sistemine sahip cihazları geçtiğimiz aylarda üretmekten vazgeçen ve Microsoft Mobile Oy şirketine satılan Nokia yeni cihazlarıyla beraber yoluna devam etti. Android işletim sistemine sahip cihazları üretmeyi reddedip kullanıcılarını sürekli olarak kızdıran şirket Nokia ve Microsoft Lumia 735 modeli için yeni video yayınladı.
Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefon özellikleriyle dikkatleri üzerine çekerken mobil alanda hala kendi başarısını kanıtlayamamış olan kullanım oranı 1.8 oranına kadar düşen Windows Phone ile çalıştığından dolayı tercih edilmeyeceği biliniyor.

Amerika ve Amerika dışında ülkeler için satışa sunulan akıllı telefon henüz şuan için satış rekorları kırabilmiş değil. Windows Phone işletim sisteminin son güncellemesi olan Windows Phone 8.1 ve Windows Phone 8.1 GDR1 güncellemesine sahip akıllı telefon için bugün yayınlanan videoda cihazın kamerasına yer verilmiş.

Selfie telefonu olarak üretilen model her ne kadar selfie konusunda başarılı olsa da kamera uygulamalarının az olması maalesef kullanıcıları yarı yolda bırakıyor. Android işletim sisteminin en popüler uygulamalarından olan Retrica uygulamasının Windows Phone için yayınlanmayacağı biliniyor.
Belirtmemizde fayda var Nokia Lumia 735 modelinin videosu eğlence amaçlı çekilmiş videodur.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda