haberler / Mars'ta tabut bulundu

Mars'ta tabut bulundu

30.12.2014 00:54:07

Nasa gizemli kutu şeklindeki kaya parçasına daha yakından bakmak istiyor.

Mars'ta tabut

Will Farrar tarafından bulunan tabut görüntüsü eski medeniyetten kalabileceği iddiası ortaya atıldı. UFO arayıcıları 3.2 ft (1 metre) ve 1.5 ft (0.4 metre) genişliğinde olduğunu iddia ediyorlar. Komplo kuramcıları bu uzaylıları kapsayacak kadar büyük olduğunu gösterdiğini söylediler.

Fakat bilim adamları konuyla ilgili yaptıkları açıklamada pareidolia "insan beynini kandıran pisikolojik durum" bir durum olabiliceğini açıkladılar. Bu rastgele yerlerde tanıdık nesneleri görmeye pisikolojik tepkidir.
Bir Maryland merkezli UFO arayıcısı o kırmızı gezegende benekli bir 'dekoratif' kutu olduğuna inandığı ardından da şimdi uzaylı bir tabut olduğunu savunmaktadır.

Mars gezicisi Curiosity tarafından geri gönderilen resimlerden oluşan bir kütüphane aracılığıyla taranmış ve Will Farrar tarafından keşfedildi.

Youtube kanalında onun hakkında 'Bu küçük kutu emin olun modern bir tabut olarak beton astarı gibi gözüküyor' ayrıca 'eski medeniyet taşları', 'merdiven gibi gözüküyor' yorumları yazıldı.

UFO Manzaraları gazeticisi Uzaylı araştırmacı Scott Waring, o bir tabut taş gibi maden den yapıldığına inandığını açıkladı.

Daha önce de Mars yüzeyinde haç göründüğü ve Hiristiyan uzaylıların olduğu iddia edilmişti. İşte o görüntüler.

Olasılıklar ilginç ama görüntüler benzetmekten ibaret çok sağlam kanıtlar yoktur.

Geçtiğimiz Kasım ayında eski Nasa çalışanı olduğunu iddia eden bir bayan, Mars'ta insanlar gördüğünü söyledi.
Amerikan radyo istasyonuna konuşan Jackie adlı bir kadın 1979 yılında kızıl gezegen üzerinde çalışan adamlara tanık olduğunu itiraf etti.

Mars'ta bulunan diğer nesne görüntüleri, bazı UFO arayıcıları fosilleşmiş bir iguana "sol taraftaki" iddia etmişti. Sağ taraftaki iguana hazır görüntülerden resmedilmiştir.

Mars'ta iguanaİguana

Bu yılın başlarında, Orbital Technologies bir plazma fizikçi olan Dr John Brandenburg, Mars'ta eski bir medeniyet başka bir yabancı ırktan gelen bir nükleer saldırı ile yok edildiğini inandığını açıklamıştı.

yazar husonet

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda