haberler / Microsoft Android için uygulama yayınladı

Microsoft Android için uygulama yayınladı

24.10.2014 04:15:29

Android işletim sistemine sahip cihazlara Windows Phone işletim sisteminden daha fazla uygulama yayınlayan Microsoft bugün Android işletim sistemi için yeni uygulama yayınladı.

Microsoft Lumia

Android işletim sistemi için kilit ekranı uygulaması yayınlandı. Android işletim sistemi için yeni uygulama yayınlayan şirket Android için yayınladığı uygulama ile beraber istediği izinler ile dikkatleri üzerine çekti. Android işletim sistemine sahip cihazlarda uygulama izinleri konusunda herhangi bir izin istemeyen Microsoft yeni uygulamasında arama geçmişine kadar izin istiyor. Microsoft tarafından yayınlanan uygulamanın neden bu izinleri istediği şuan için tam olarak bilinmiyor ancak uygulamanın kullanıcılar tarafından beğenilmediğini belirtmemizde fayda var.

Windows Phone işletim sistemine sahip cihazların adını Microsoft Lumia yapan şirket bakalım yeni uygulama ile beraber kilit ekranı uygulamaları, Microsoft Garage uygulamalarının yer alması kullanıcıları sevindirdi. Microsoft Garage uygulamalarının Android işletim sistemi için yayınlaması Microsoft'un Android işletim sistemine değer verdiğini gösteriyor.
Android işletim sistemine sahip cihazlarınızdan uygulamayı indirebilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda