haberler / Microsoft önerdi kullanıcılar dalga geçti

Microsoft önerdi kullanıcılar dalga geçti

30.10.2014 20:33:44

Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modeliyle kendini dalga geçme hedefi haline getiren Apple'dan sonra bugün Microsoft kendini dalga geçme hedefi yaptı diyebiliriz.

Microsoft önerdi kullanıcılar dalga geçti

Microsoft öyle bir öneride bulundu ki. Akıllı telefonların geliştiği teknoloji Dünyasında Windows Phone cihazlarıyla barınan Nokia diğer adıyla Microsoft bugün yaptığı karşılaştırmada Apple iPhone modellerine 700 dolar vermenin yerine 269 dolar vererek Lumia 635 modeli satın alınmasının daha ucuz olduğunu açıkladı. Nokia Amerika Twitter hesabı üzerinden yayınlanan görselde 700 dolarlık Apple iPhone modeli ve 269 dolarlık Lumia 635 modelinin görsellerine yer verildi. Nokia Amerika Twitter Microsoft tarafından yönetiliyor ve Twitter hesabından paylaşılanlar Nokia tarafından değil Microsoft tarafından paylaşılıyor.

Apple iPhone 6 modelini satın almak yerine Lumia 635 modelini satın alıp kalan para ile aksesuar ve diğer harcamalar yapılması sizce mantıklı olabilir mi? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz. Ben kendi düşündüğümü söyleyecek olursam, Apple iPhone 6 modelini tercih ederdim, neden? Sorusuna ise Windows Phone işletim sisteminin basitliği diyebilirim. Sizler bu gibi düşüncelerinizle beraber bizlere yorum yapabilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda