haberler / Microsoft Store Mağazalarında Yılbaşı İndirimleri

Microsoft Store Mağazalarında Yılbaşı İndirimleri

09.12.2013 12:03:12

Dell Venue Pro 8 tabletler 12 Günlük İndirimde


Microsoft Store Mağazalarında satışı olacak olan Dell Venue Pro 8 tabletler, önümüzdeki Pazartesi gününden itibaren özel olarak 99 Dolara satışa sunulacak. Microsoft'un bir parçası olarak piyasaya sürülen 8-inç Windows 8.1 tabletler, tatil sezonu için sadece 12 günlük promosyonlu fiyatı 99 Dolar indirimli olacak. Amerika Birleşik Devletleri genelinde 77 adet mağazası bulunan Microsoft Mağazaları Venue Pro 8 tabletler mağaza satışında ilk 20 müşterisine indirim dışında başka kampanyalar da yapacak.


İnternette online satışı da gerçekleşebilecek olan Microsoft Store’da internetteki satışından alışveriş yapan ilk 100 müşterisine de indirim dışında başka kampanyalar yapılacağı bildirilirken, indirimin başlama tarihi önümüzdeki pazartesi günü saat 10:00’da başlayacak. Microsoft Store Mağazaları, tablet için halen 199 $ ücret veren müşterilerine kaliteden ödün vermeyerek aynı tabletleri müşterilerine daha uygun bir fiyata vermiş olacak. Microsoft Store Mağazaları, bu yıl ilk kez tabletlerde indirim yaparken kimilerine göre NOEL indirimi açıklamaları yapılırken, kimilerine göre de yıl sonu indirimi olarak düşünüldü.


Dell Venue Pro 8 dahili depolama 1.280 x 800, 8-inç dokumatik ekrana ve 32 GB sahiptir. Bu, Windows 8.1 çalıştıran 2 GB RAM ile 1.8 GHz Intel Atom dört çekirdekli işlemci tarafından desteklenmektedir. Promosyonlu fiyatları Microsoft Store Mağazalarında 12 gün sürecek olan Dell Venue Pro 8 tabletler, 9 Aralık ile 20 Aralık tarihleri arasında indirime tabii tutulacaktır. Sadece satışı Microsoft Store Mağazalarında olmamakla beraber internet üzerinden de yani Microsoft Store’un online sitesinden de müşterilere indirimli satış hizmeti vermektedir. Microsoft ayrıca orijinal Yüzey ve Yüzey Pro dahil olmak üzere, diğer ürünlerin satışları düzenliyor.


Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda