haberler / Microsoft ve Gameloft, Nokia X Cihazlar İçin İşbirliğine Gidiyor

Microsoft ve Gameloft, Nokia X Cihazlar İçin İşbirliğine Gidiyor

11.08.2014 16:47:25

Nokia telefon markası diğer telefon markalarına göre sektörü biraz daha geç takip etse de kendini yenilemeyi ihmal etmiyor.

Onlarca telefon modeli seçeneği olan Nokia, ilk çıktığı zamanlardaki kadar popüler olmasa da kendisini yavaş yavaş toplayan, Android’e alışmaya çalışan telefon markalarındandır. Nokia son teknoloji haberlerine bomba gibi düşmeyi başarmıştır. Bu telefon markası Microsoft ve Gameloft gibi dev markalarla büyük bir anlaşmanın eşiğinde. Bu anlaşmaya göre Nokia’nın sadık müşterileri için yepyeni yun imkânları bu cihazlarda olacak. Bu oyunları yüklemek ve oynamaya başlamak son derece kolay.

Öncelikle telefonunuzda menüden Nokia’nın uygulamalarını satın alabilip indirebildiğiniz uygulama mağazasını açıyorsunuz. Bu mağazada yeni olan bölümlerden birine, yani yeni teklif bölümüne bakacağızdır. Bu uygulamalara göz atıp hangisini istiyorsak seçmeliyiz. Eğer indireceğimiz uygulamaya karar verdiysek indir butonuna basıp, oyunun istediği adımları yapmalıyızdır. Bu haber birçok Nokia kullanıcısını meraklandırmış, mutlu etmiştir. Dev markalarla olan bu anlaşma yankıları teknoloji haberlerinde sürecek gibi görünüyor.

yazar mihrace

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda