haberler / Moto G için güncelleme yayınlandı

Moto G için güncelleme yayınlandı

28.09.2014 00:57:54

Motorola yeni akıllı telefonu Moto G için güncelleme yayınladı

Motorola yeni akıllı telefonu Motorola Moto G için bugün yeni bir güncelleme yayınladı. Android 4.4.4 işletim sistemi güncellemesini alıp almayacağı tartışılan cihaz Moto G modeli için bugün yayınlanan güncelleme ile beraber Motorola Moto G modeli daha düzgün çalışıyor.

Android işletim sisteminin son sürümü ile beraber çalışan Motorola Moto G bugün OTA üzerinden aldığı 120 MB boyutunda güncelleme ile beraber hata gidermeleri, performans arttırmaları gibi yenilikleri kullanıcılarla buluşturdu.
5-inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü ekran, 1.2GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 400 işlemci, 1GB RAM, 8/16GB depolama, 8MP arka kamera, 2MP ön kamera, Android 4.4.4 KitKat işletim sistemi, çift SIM kart ve 2.070mAh gibi özelliklere sahip olan Motorola Moto G OTA üzerinden aldığı 120 MB boyutunda güncelleme ile beraber Google Launcher uygulaması cihazda ana launcher olarak geliyor.

Google tarafından bir bölümü satın alınan daha sonradan gerekli gelir ve gerekli kar elde edilemediğinden dolayı Lenovo şirketine satılan Motorola son zamanların en hareketli şirketlerinden ve üreticilerinden bir tanesi diyebiliriz. Motorola Moto G modeli ile sürekli gündeme gelen Motorola bakalım Android L güncellemesini Motorola ve Motorola Moto G kullanıcılarına verecek mi? Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.
Son olarak güncellemeyi cihazınıza güncelleme diyerek yükleyebilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda