haberler / Motorola 360 akıllı saat sorun vermeye başladı

Motorola 360 akıllı saat sorun vermeye başladı

20.09.2014 17:32:52

Motorola'nın yeni akıllı saat modeli Motorola Moto 360 modelinde sorun.

Motorola'nın yeni ürettiği ve tüm Dünyanın büyük ilgi gösterdiği akıllı saat modeli Motorola Moto 360 sorunları ortaya çıktı. Motorola tarafından üretilen akıllı saat modelinin ekranıyla beraber oval bir yuvarlak tasarıma sahip akıllı saat genel olarak pizza vs siparişi vermeyle beraber ünlense de akıllı saat modelinde çıkan sorunlar kullanıcıları üzüyor.

Motorola Moto 360 modelinin en çok sevilen bir özelliği olan şarjdayken ekranın çalar saat olduğu ekranın çalar saat gibi görünmesi kullanıcıların en sevdiği özelliklerden bir tanesi. Ancak kullanıcılardan gelen bilgilere göre bu ekranın ilerleyen zamanlarda ve ilerleyen günlerde ekranda kalıcı olarak kaldığı açıklandı. Kullanıcılar çalar saat ekranından sonra bu ekranın en çok beyaz ekranda karşılarına çıktıklarını açıklasalar da Motorola bu konuda herhangi bir açıklama yapmadı.

Son gelen bilgilere göre kalıcı LCD ekran görüntüsünün hareketli bir ekranda kaybolduğu ancak bazı kullanıcılarda görüntünün kaldığı açıklandı. Bakalım Motorola Moto 360 akıllı saati ile ilgili nasıl bir açıklama yapacak? Akıllı saatlerin büyük geri çağırma programı dahilinde değiştirilmesi de iddialar arasında.


yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda