haberler / Motorola Android 5.0 Lollipop güncellemesini açıkladı.

Motorola Android 5.0 Lollipop güncellemesini açıkladı.

28.10.2014 19:41:20

Motorola Android 5.0 Lollipop güncellemesinin geleceği cihazları açıkladı.

Android işletim sisteminin en güncel sürümü Android 5.0 Lollipop güncellemesinin hangi cihazlar için yayınlanacağı Motorola tarafından açıklandı. Android 5.0 Lollipop güncellemesi ile beraber Android işletim sistemine sahip cihazlarda yeni yeni özelliklere yer verecek olan Google ve Motorola bugün yaptığı açıklamada Motorola cihazların Android 5.0 Lollipop güncellemesine güncelleneceğini açıkladı.


Motorola Android 5.0 Lollipop güncellemesini açıkladı

Motorola tarafından açıklanan bilgilere göre Moto X (1. ve 2. jenerasyon), Moto G (1. ve 2. jenerasyon), Droid Ultra, Droid Maxx, Droid Mini, Moto G 4G ve Moto E modelleri Android 5.0 Lollipop güncellemesini alacak.
Motorola güncelleme olarak güncellemeyi en önce veren şirketlerden bir tanesi ve Motorola cihazların popüler satışları ve popüler fiyatlarından dolayı şirketin güncellemeyi en erken ilerleyen aylarda güncelleyeceği tahmin ediliyor. Motorola cihazların ne zaman güncelleme alacağı konusunda herhangi bir açıklama yapmayan Motorola Android 5.0 Lollipop güncellemesini kendine göre özellikler ile güncelleyecek.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda