haberler / Mouse Devri Sona Eriyor

Mouse Devri Sona Eriyor

12.08.2014 14:59:37

Eski Haptix, yeni Ractiv olarak karşımıza çıkıyor ve devir atlatacak bir tasarım, bir model ile bizleri selamlıyor.

Bilgisayar kullanıcılarının olmazsa olmazlarından bir tanesi de Mouse ancak firmanın ürettiği touch aparatı ile birlikte artık Mouse devri kapanıyor diyebiliriz.


Estetik duruşu ve kullanışlı yapısı ile dikkat çeken bu aparat sayesinde artık tek bir hamle ile sizler de daha kolay bir kullanıma sahip olabilecek ve kusursuz bir yönetici haline geleceksiniz. 75 dolar gibi bir fiyat ile karşımıza çıkan ürünün başlıca özelliklerine dilerseniz göz atalım:

Hareketli tarayıcı mantığı ile çalışan bu ürün kusursuz yapısı ile de fark yaratmayı başarıyor ve Mouse devrini net bir şekilde kapatıyor.


Akıllı telefon ekran algısını bir çip teknolojisi ile bilgisayarlarınıza dahil eden bu aparat dokunmatik sistem ile birlikte Mouse görevi görüyor. Henüz ülkemizde satışa sunulmuş durumda değil ancak kısa süre sonra mağazalarda yerini alacağını da belirtmek gerekiyor. Hareketliliği hassas bir şekilde hisseden ve yumuşak bir dokunuş ile harekete geçen ürün fazlasıyla kullanışlı. Her ne kadar Mouse teknolojisi bir hayli benimsenmiş olsa da uzaktan yönetim ve kullanım için touch teknolojisi çok daha etkili gibi görünüyor. Daha rahat bir kumanda sistemi ve daha rahat bir yönetim istiyorsanız eğer sizler de mouse’larınızı rafa kaldırıp bu ürünü satın alabilir ve rahatlığa kısa sürede erişebilirsiniz.

yazar mihrace

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda