haberler / Nexus 6 geliyor

Nexus 6 geliyor

11.10.2014 05:32:34

Nexus 6 özellikleriyle diğer telefonların özelliklerini geride bıraktı.

Google yeni Nexus modeliyle iddialı bir telefon üretecek. Android işletim sistemine sahip Nexus 6 özellikleriyle de dikkatleri üzerine çekecek. Android işletim sisteminin en güncel sürümü Android L ile çalışan Nexus 6 modeli Motorola tarafından üretilecek. Motorola tarafından üretilecek olan Nexus 6 modeli üzerinde Android L ve üzerinde Android işletim sisteminin saf arayüzü Motorola Nexus 6 modelinde ek özellikler ve ek güncellemelerle ilerleyen günlerde tanıtılacak.
Bugün gelen bilgilere göre Motorola Nexus 6 modelinde yer alacak olan özelliklerin diğer akıllı telefonlardan daha üstün olacağı, bu özelliklerin Apple iPhone 6 modelinden daha üstün olacağı açıklandı. Bugün gelen bilgilere göre cihazın özellikleri 1440 × 2560 piksel çözünürlüğü QHD ekran, dört çekirdekli Snapdragon 805 işlemci, 3GB RAM özelliklerine sahip olacak.

Google tarafından tanıtılacak olan cihazın şuan için herhangi bir özellik bilgisi veya herhangi bir fiyat bilgisi bulunmuyor. Nexus 6 modelinin ilerleyen günlerde tanıtılması ve fiyatının 500 dolar gibi bir fiyat ile satılacağı tahmin ediliyor. Bakalım Google yeni Android işletim sistemine sahip ve Android işletim sisteminin en güncel sürümü ile beraber çalışan Nexus 6 modelinde Nexus 5 modelinde bulunan eksikleri kapatabilir mi? Nexus 6 modelinde Nexus modellerinin arasında en iyi cihaz olacağı ve akıllı telefonlar arasında en iyi cihaz olacağı tahmin ediliyor.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda