haberler / Nexus 6 için görsel sızdırıldı

Nexus 6 için görsel sızdırıldı

03.10.2014 05:46:51

Nexus 6 modelinden yeni görsel, Google yeni akıllı telefonunu Motorola'ya ürettirecek.

Motorola tarafından üretilecek olan akıllı telefon özellikleriyle beraber dikkatleri üzerine çekecek olurken bugün cihazın görselleri yayınlandı. Bugün cihazın görselleri yayınlandı ve tasarım olarak cihazın nasıl bir tasarıma sahip olacağı da anlaşılmış oldu.
5.9-inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü ekran, 2.7GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 805, 3GB RAM, 4K video kaydı gibi özelliklere sahip olacak Nexus 6 modeli tasarım olarak da diğer Nexus modellerinden daha iyi olacak.

Günümüzde gelişen akıllı telefonlar gelişmiş özellikleri ile beraber dikkatleri üzerine çekerken Motorola Nexus 6 modeli de dikkat çeken cihazlar arasında yer alacak. Günümüzün gelişen teknolojisi ile beraber daha ince ama daha akıllı telefonların üretilmesi hem kullanıcıların daha ince bir cihaza sahip olmasına hemde daha ucuz fiyatlar ile cihaza sahip olmasını sağlıyor.

Android işletim sisteminin en güncel sürümü Android L işletim sistemiyle beraber çalışan cihaz ilerleyen günlerde Google tarafından tanıtılacak. Bakalım Google Nexus 6 modelinde ne gibi yeni özellikler kullanacak? Sizler bu konu veya konular hakkında ne düşünyüorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda