haberler / Note 4 modeli için yeni reklam

Note 4 modeli için yeni reklam

29.09.2014 01:37:43

Samsung Galaxy Note 4 için uzun bir video yayınlandı. Tıkla ve izle!

Android işletim sisteminin en son güncellemesiyle beraber çalışan ve en iyi Android cihazlar arasında yer alması tahmin edilen akıllı telefon için Samsung tarafından video yayınlandı. Android işletim sistemine sahip yeni akıllı telefon modelleri arasında en çok dikkat çeken modellerden bir tanesi olan Samsung Galaxy Note 4 modeli için bugün yayınlanan videoda cihazın özelliklerine dikkat çekilmiş durumda.


3.7MP çözünürlüğünde ön kamera, 5.7-inç büyüklüğünde Quad HD ekran, 4 çekirdekli 64-bit destekli Exynos 5433 işlemci, Metal çerçeve, Snapdragon 805 2,7GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli işlemci, 600MHz Adreno 420 grafik birimi, 16MP çözünürlüklü arka kamera, 32 ve 64GB dahili hafıza, USB 2.0 girişi, 3.220mAh kapasiteli pil gibi özelliklere sahip cihaz Samsung şirketinin amiral gemi modeli.

Samsung şirketinin amiral gemi modeli olmasının yanında Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modeli kadar satış yapamayacağı bilinen akıllı telefon için bazı kullanıcılara göre Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modeline göre daha fazla satış yapacağı da iddialar arasında yer alıyor. İddialar arasında yer alan bilgilere göre cihazın özelliklerinden dolayı Android cihazlar arasında en pahalı ve en çok satan cihaz olacağı da iddia ediliyor. Bakalım Samsung yeni amiral gemi modelinde diğer amiral gemi modellerinde olduğu gibi yeni versiyon veya versiyonlar üretip satışa sunabilecek mi?

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda