haberler / Oppo R5 geliyor

Oppo R5 geliyor

21.09.2014 22:33:01

Oppo Find 7 modelinden sonra yeni bir model daha üretecek.

Çin'de kendini bir numara olarak kanıtlayan Oppo yakın zamanda yeni Oppo telefon üretimi yapmaya başlayacak. Sürekli olarak ürettiği akıllı telefon modelleri ve sürekli olarak ürettiği akıllı telefon modelleri ile yükseliş yaşayan Oppo yakın zamanda üreteceği akıllı telefonu ile beraber kullanıcıların tercih edeceği bir model daha üretmiş olacak. Son gelen bilgilere göre şirketin üreteceği yeni akıllı telefon modeli fiyat olarak kullanıcıları sevindirecek.

Yakın zaman içerisinde ülkemiz Türkiye'de satışa sunulacak olan Oppo telefonlar kullanıcıların genel olarak ülkemiz Türkiye'dede tercih edeceği bir model olacak. Son gelen bilgilere göre Endonezya’da resmi kurumlar tarafından resmi olarak görülen telefonun üretim ayı olarak Ekim ayı gösteriliyor. Oppo yeni akıllı telefon modeli ile beraber Çin'de yine satış rekorları kıracak, zira ürettiği tüm akıllı telefon modelleri ile beraber kullanıcıların beğenisini kazanan şirket Oppo yeni modelinde LTE desteğine de sahip olacak.

Cihazın şuan için tam olarak ne kadar bir fiyata sahip olacağı bilinmemekle beraber yakın zamanda tanıtılması beklenen telefonun şuan için özellikleri bilinmiyor. Oppo R5 modelinin Find 7 modeline benzer özellikler sunacağı da iddialar arasında yer alıyor. İddialar arasında cihazın Fİnd adıyla da tanıtılacağı iddia ediliyor.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda