haberler / Oyun Severlerin Yeni Gözdesi

Oyun Severlerin Yeni Gözdesi

15.01.2014 09:48:42

Oyun oynamak birçok kişi için vazgeçilmez bir unsurdur.


Özelliklede çevrimiçi olarak oyun oynamayı seven oyuncularımızın sayısı bir hayli fazla. Ama oyun severlerimizin oyunun güvenliği ile ilgili kafasını kurcalayan sorular olabilir. Oyun güvenli mi, bilgisayarıma virüs bulaşır mı, cebim yanar mı? İşte bu soruları ortadan kaldıran güvenli ve paranızın cebinde kalmasını sağlayan oyun Elite Forces rahat bir şekilde oyun oynayabilmenize yardımcı olur. Ayrıca oyuncu ailelerin endişelerini ortadan kaldırır.


İçerisinde üç sınıfa ayrılmıştır. Bunlar: Özel kuvvetler, komando ve destek birimleridir. İlerleyen zamanda karşılaşacağımız sorunların sonucusun da oluşan yaşam şartlarını düzeltmek ve daha kaliteli bir yaşam sunmayı amaçlayan bu oyun tamamen ücretsizdir.


Türk oyuncularının severek oynayacağı bu oyunun içerisinde yedi farklı oyun modu bulunmaktadır: Direniş modu, ölüm modu, av modu, tur bazlı mod, virüs modu, kule savunma modu, takım modu’dur. Karakteri istediğiniz şekilde yaratabilir, yara izlerini bile kendiniz özelleştirebilirsiniz. Silahlarınızın ayrıntılarını zevkinize uygun seçebilirsiniz. Çocuk oyuncuların ailelerinin seçimi olacak, savaş oyunlarının arasında ilk sıraya yerleşecek olan oyunun bayan oyuncular için bayan karakteri de mevcuttur.


Kingworld' un geliştirdiği DAO Games'in katkılarıyla Türkçe bir şekilde Türk oyun severlerimizin oyunları arasında 1. sıraya yerleşen Elite Forces tamamen güvenilir bir hizmet için sizlerle. Ayrıca o koca yer kaplayan kurulum dosyalarından farklı 1 gigabayt olması da oyun seçimlerinizde göz önünde bulundurmanız gereken bir madde. Böylece kullanacağınız diğer dosyalarınız için daha fazla yer kalır.


Ayrıca çocuk oyun sever ailelerinin güvenerek tercih ettiği bu oyunu çocuk oyun severlerimizin vazgeçilmezi haline gelecek ve ailelerinde kafasına takılan sorular olmadan güvenle çocuklarımız oyun oynayabilecek. Sizi heyecanlandıran bu oyunun akımına sizde katılın. Emin olun pişman olmayacaksınız.

yazar husonet

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda