haberler / Oyun Yazarları Robin Williams'ı Yaşatacak

Oyun Yazarları Robin Williams'ı Yaşatacak

14.08.2014 23:21:15

Mizah dünyasının en ünlü isimlerinden bir tanesi Robin Williams geçtiğimiz günlerde evinde ölü bulundu.

Bu şüpheli ölüm hakkında henüz net bir bilgi yok ancak birçokları ağır depresyon nedeniyle intihar ettiğini bizlere bildiriyor.


Teknoloji dünyası onu unutmayacak dibi görünüyor çünkü an itibarıyla change.org üzerinde bir imza kampanyası başlatılmış durumda ve bu kampanya ile birlikte ünlü ismin dünyanın en popüler oyunlarından bir tanesinde karşımıza çıkması bekleniyor. WOW, yani World of Warcraft için harekete geçilmiş durumda ve 10.000 imza toplanırsa karakterin bu oyunda yer alacağı belirtildi. İmza toplama işinde sorun yaşanmayacağını biliyorlardı ancak yine de güçlü bir talep oldu ve bu sayıdan çok daha fazla sayıda imza toplandı.

WOW ekibi bu ilgiye karşılık vereceklerin resmi Twitter hesapları üzerinden net bir şekilde duyurdu ve çok yakında bu ismin bir karakter olarak oyunda yer alacağını belirtti.
Bazılarınız nasıl bir alaka olduğunu düşünüyor ancak Robin, oyun dünyasını da yakından takip eden ve özellikle bu oyunu büyük tutkuyla oynayan isimlerden bir tanesi idi. WOW ekibi de onu unutmayacağını ve özel olarak bir karakter yaratacaklarını belirtti. Yakın zamanda olur mu bilinmez ancak oyun yapımcılarının bu konuda fazlasıyla seri hareket ettiğini ve bir an önce oyun severleri bu karakter ile buluşturmak istediklerini yine Twitter hesaplarından görebiliyoruz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda