haberler / PES 2015 ten Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı

PES 2015 ten Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı

11.08.2014 16:13:57

Bilgisayarımızdan ya da oyun konsolumuzdan futbol zevkini sonuna kadar bizlere yaşatacak olan bu oyun yeni özellikleri bizlerin kullanımına sunuyor.

PES futbol oyunları çıktığı ilk zamandan beri birçok teknoloji haber sitesinde bulunmuş, bununla ilgili birçok yazı yazılmıştır. Hileleri yapılmaya çalışılmış, bu oyunu kazanmak hırs isteyen bir hale gelmiştir. Arkadaşlarımızla çok güzel vakit geçirerek bu oyunu oynayabiliriz.


Bu oyun birçok yeni güncellemesini belirli zaman aralıklarıyla kullanıcılarına sunmuştur. Son teknoloji haberleri ise şu anda 2015 pes ekran görüntülerini konuşuyor. Bu görüntülerden anladığımız kadarıyla yüksek ekran kalitesi, başarılı grafikler bizleri oyuna daha da bağlı hale getirecek.


Gerçekçi futbol hareketleri, tribünlerdeki gerçek gibi duran taraftarlar oyun sırasında bizlere öz güven verecek, bilgisayar başından futbolu doruklarına kadar yaşatacaktır. Birçok tabancı takıma oyunculara sahip bu oyunda birçok özelliği kendimize göre seçebiliriz. Örneğin hangi takımda olacağımızı, oyuncularımızı son güncel versiyonlarıyla menümüzde görebileceğizdir. Son teknoloji haberleri bu olağanüstü oyunu daha çok konuşacağa benziyor.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda