haberler / Pinterest İle Artık Mesajlaşmak Mümkün

Pinterest İle Artık Mesajlaşmak Mümkün

16.08.2014 02:24:29

Pinterest sitesi de kendine Facebook ve Youtube gibi siteleri örnek aldı.

İnsanlar için sosyal hayat, olmazsa olmazlar içinde yer alırken, teknolojinin değişik şekillerde kullanılması, sosyal hayatın da değişik boyutlarının ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bilgisayar çağı içinde inanılmaz boyutta bir gelişim gösteren internet ortamı, insanları kendine çeken cazip yapısı ile sosyalleşme çabalarına da kendi bünyesinde devam etmelerine sebeptir.


Bu çalışmaların en başında hiç kuşku yok ki milyonlarca üyeye sahip olan sosyal paylaşım siteleri gelirken, insanlar hiçbir zahmet göstermeden tüm dünyanın gündemine ve paylaşımlarına bu teknoloji sayesinde kolayca ulaşır olmuşlardır. Pinterest sitesi de kendine Facebook ve Youtube gibi siteleri örnek alırken, son zamanlarda gelişim çabalarına yeni çalışmaları eklemeyi başarmıştır.

Son zamanlara kadar bir fotoğraf paylaşım sitesi olarak iyi işler çıkarmayı başaran bu sosyal site, yalnız bununla yetinmeyip gelişimini sürdürmüş ve fotoğraf paylaşım imkânının yanına mesajlaşma imkânını da katarak, üye sayısında yaptığı hedeflemeye daha emin adımlar ile ilerler olmuştur. İnternette hizmet veren oldukça fazla sosyal site olmasına karşın, seçkin programa sahip olup, bu işe fazla önem veren sitelerin, zaman içinde daha da sivrilerek ön plana çıktıklarını kolaylıkla görebiliriz. Bu yolda kendine belli hedefler koyan ve hızlı gelişimini sürdürme çabaları içinde olağanüstü gayret gösteren Pinterest sitesi de son uygulaması olan mesajlaşma imkânı sunması ile bu alanda daha yenilikçi çalışmalar içinde olacağını herkese gösterip, büyüme yolunda emin adımlar ile yoluna devam etmiştir.

yazar mihrace

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda