haberler / Samsung Android 4.4.4 güncelleme listesi

Samsung Android 4.4.4 güncelleme listesi

14.10.2014 19:04:23

Android 4.4.4 güncellemesi.Bugün gelen bilgilerde ise Samsung marka cihazların Android 4.4.4 güncellemesi alacağı açıklandı

Android işletim sistemine sahip cihazlar maalesef bu yıl biraz geride kaldı diyebiliriz. Android işletim sistemine sahip cihazların Android 4.4.4 güncellemesini almaması en çok tartışılan noktalardan bir tanesi olmuştu.

Android 4.4.2 güncellemesine sahip cihazların Android 4.4.4 güncellemesini almaması kullanıcıların cihazlarını satmasını sağlamıştı. Android işletim sistemine sahip cihazlar üreten Sony Xperia modellerine güncelleme desteğini kesmesi üzerine ve kullanıcıları kandırması üzerine kullanıcıların eleştirilerine maruz kalmış, ancak daha sonralardan yaptığı açıklamalarda Android 4.4.4 güncellemesinin bazı cihazlara verilmeyeceğini, su geçiren Sony Xperia Z modellerinin ise su geçirmez değil suya dayanıklı olduğunu açıklamıştı. Sony marka cihaz kullanmaktan vazgeçen kullanıcılar Samsung marka cihazları tercih etmeye başlamış ancak Samsung marka cihazlarda da Android 4.4.4 güncellemesini alamamıştı.

Bugün gelen bilgilerde ise Samsung marka cihazların Android 4.4.4 güncellemesi alacağı açıklandı. Android 4.4.4 güncellemesini alacak Samsung cihazları sızdırıldı. Samsung marka cihaz kullanıyorsanız ve cihazınız Samsung markasına ait bir cihaz ve orjinal bir cihaz Android 4.4.4 güncellenecektir.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda