haberler / Samsung Galaxy A3 özellikleri yayınlandı

Samsung Galaxy A3 özellikleri yayınlandı

26.09.2014 21:53:11

Samsung Galaxy A3 özellikleri liste ve listeler olarak yayınlandı

Samsung Galaxy modelleri ile kullanıcıların dikkatlerini üzerine çekerken son gelen bilgilere göre Samsung Galaxy A3 modellerinin özellikler açıklandı. Samsung tarafından üretilmesi beklenen kullanıcıların en çok merak ettiği cihazlardan bir tanesi olan Samsung Galaxy A3 modellerinin özellikleri oldukça güzel diyebiliriz.

Çin'de resmi makamların verdiği onay ve Çin'li makamların onayladığı akıllı telefon modelleri Samsung Galaxy A3 modelleri ile Galaxy cihazlar daha fazla ilerleyecek ve kullanıcıların beğenisini kazanacak. Android işletim sistemi ile beraber çalışacağı bilinen akıllı telefonların özelliklerinin nasıl olacağı bugün sızdırılan liste ve listelere göre tüm dikkatleri üzerine çekecek.

4.52-inç büyüklüğünde 540 x 960p çözünürlüklü Super AMOLED ekrana sahip, 1GB RAM, 8MP arka kamera, 5MP özçekim kamera , Full HD video kaydı, 1.2GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 410 ve Adreno 306 GPU işlemci özelliklerine sahip. Android işletim sistemi ile beraber çalışan cihazların özellikleri ve fiyatları oldukça uyumlu diyebiliriz.

Bakalım Samsung Galaxy A3 yani diğer adıyla Samsung Galaxy Alpha modelleriyle kullanıcıların güvenini kazanabilecek mi? Samsung tarafından tanıtılacak olan cihazların ne zaman tanıtılacağı bilinmiyor.
Samsung Galaxy A3 modelinin fiyatının genel olarak Samsung Galaxy cihazlar arasında yer alacağı, arasında yer alacağı cihazların orta ve orta seviye bütçeye sahip olan kullanıcılar tarafınfan tercih edileceği biliniyor.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda