haberler / Samsung Galaxy Ace 2 patladı

Samsung Galaxy Ace 2 patladı

09.12.2014 22:11:36

Samsung Galaxy modelleri ile beraber beğeni kazanan Samsung yeni akıllı telefonu Samsung Galaxy Ace 2 modelinde kullanıcıların beğenisini kazandı.

Samsung Galaxy Ace 2

Samsung patladı. Samsung yeni akıllı telefonunda sunduğu özellikler ile beraber beğeni kazanırken Samsung Galaxy Note 4 modelinin beğeni kazanması ve Note 4 modelinin satın alınmasını sağlamıştı. Samsung Galaxy Ace 2 modeli ile beraber beğeni kazanan Samsung yeni akıllı telefonunda sunduğu özellikler ile beraber beğeni kazanırken bugün gelen bilgilerde Samsung Galaxy Ace 2 modelinin yatakta patladığı açıklandı. Samsung Galaxy Note 4 modelinde patlama sorunu olmadı ve ilerleyen günlerde Samsung tarafından Samsung patlamalarına yeni çözümler getirilmesi ve Samsung Galaxy Ace 2 modelinin patlama sorunlarıyla ilgili açıklama yapması ve Samsung Galaxy Ace 2 modelini değiştirmesi tahmin edilirken şirket tarafından yapılan açıklamada Samsung tarafından üretilen Samsung Galaxy Ace 2 modelinin sorunsuz olduğu sorunsuz olduğundan patlama gibi patlama olaylarının olmadığı Samsung Galaxy Ace 2 modeli patlayanların çakma batarya kullandığı açıklandı.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonların ısıdan dolayı patlaması ve ısıdan dolayı patlamasından dolayı kullanıcılar akıllı telefonlarını rahatlıkla kullanırken ısındığında farklı bir soğukluğa koyarak içleri rahat olarak uyuyorlar. Samsung tarafından üretilen Samsung Galaxy Ace 2 modelinin patlaması ile ilgili yapılan açıklamalara dava açan kullanıcıların davayı kazanacağı tahmin ediliyor. Samsung Galaxy Ace 2 modelinin patlaması bataryadan dolayı ve batarya ısınmadı ve Samsung Galaxy Ace 2 ısınmasından dolayı olsa da Samsung tarafından açıklama yapılması tahmin ediliyor.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda