haberler / Samsung Galaxy Ace Stil LTE açıklandı

Samsung Galaxy Ace Stil LTE açıklandı

30.09.2014 02:42:59

Samsung AMOLED ekrana sahip yeni Galaxy Ace LTE modelini açıkladı.

Samsung yeni akıllı telefonunu açıkladı. Samsung Galaxy modelleri ile beraber sürekli olarak gündeme gelen şirket Samsung yeni açıkladığı cihazı Samsung Galaxy Ace Stil LTE modeliyle de dikkatleri üzerine çekti. Samsung Galaxy modellerinin üst düzey cihazlarında AMOLED ekran kullanan düşük ve orta modellerde AMOLED ekrana yer vermeyen Samsung kullanıcıları şaşırtarak yeni Galaxy Ace modeli olan Galaxy Ace LTE modelinde AMOLED ekrana yer verdi.

Sürekli olarak yeni cihazlar üreten ve sürekli olarak plastik kasa kullandığından dolayı kullanıcıların dikkatlerini üzerine çeken şirket 1.2GHz dört çekirdekli işlemci ve 1GB RAM tarafından destekleniyor. Cihazda 4GB dahili hafıza, 5MP arka kamera, 1,900mAh pili 11 saate kadar 3G konuşma süresi özelliklerine sahip cihaz gerçek adıyla Samsung Galaxy Ace 4 modeli, cihazın özellikleri oldukça yerinde olmasına rağmen cihazın fiyatı da kullanıcıları da sevindirecek bir fiyata sahip diyebiliriz.

Samsung Galaxy Ace LTE modeliyle yeni yeni özelliklere yer veren Android işletim sistemiyle beraber çalışan Samsung Galaxy Ace 4 modeli ne zaman satışa sunulacak bilinmiyor.

Samsung Galaxy Ace 4 diğer adıyla Samsung Galaxy Ace LTE modelini 199 dolar ile beraber satışa sunacak olan Samsung bakalım yeni cihazını ne zaman satışa sunacak? Sizler bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda