haberler / Samsung Galaxy Alpha Hazır

Samsung Galaxy Alpha Hazır

15.08.2014 09:28:19

Metal çerçeveli telefon olur mu demeyin, samsung yaptı ve oldu.

Tanıtımına çok az bir gün kala bizler de Alpha hakkında sizlere detaylı bilgiler verelim istedik. 6.7 mm. Kalınlığında ve inceliği ile göz dolduran bir telefon olacağı aşikar ancak özellikleri ile çok daha fazla dikkat çekeceğini de belirtmek gerekiyor.


Samsung markasının rakipsiz modellerinden bir tanesi olmaya hazırlanıyor ve çok yakında lansman için de hummalı bir çalışmanın yapıldığını belirtmek gerekiyor. 4.4 kitkat ile karşımıza çıkan ve hafif olması nedeniyle de çok fazla tercih edilecek gibi görünen bu telefon için henüz net bir rakam verilmiş durumda değil! Note serisi ile büyük başarı yakalayan samsung firması, farklı bir model ile karşımıza çıkıyor ve bu kez tasarım olarak daha kibar bir telefon ortaya koyduklarını da belirtmek gerekiyor. Full HD çözünürlük mottosu ile yola çıkan bir telefon karşımıza çıkıyor ancak kamera konusunda samsung hiçbir zaman beklentileri karşılayamadı ve bu kez de kullanıcılar bir hayli tedirgin diyebiliriz. 32 gb gibi bir bellek ile karşımıza çıkıyor ve bu sektördeki diğer telefonlara göre yetersiz bir hafıza demek oluyor.


Telefonun sizlere sunduğu en büyük avantajlardan bir tanesi HD görüntü kalitesi ancak az önce de belirttiğimiz gibi bir netlik söz konusu değil ve henüz telefon ile ilgili net bir inceleme internet üzerinde yer almıyor.

yazar mihrace

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda