haberler / Samsung Galaxy Note 3 Neo fiyatı ne kadar?

Samsung Galaxy Note 3 Neo fiyatı ne kadar?

01.08.2014 22:53:54

Samsung Galaxy Note 3 Neo fiyatı ne kadar? Samsung Galaxy Note 3 Neo hangi özelliklere sahip?


Samsung'un 2014 yılının yeni atılımlarından bir tanesi olan Samsung Galaxy Note 3 Neo incelikte ve deri görünümlü arka kapağı ile oldukça göz kamaştırdı.


Samsung Galaxy Note 3 Neo, Yeni S Pen, kullanıcılarına günlük görevlerinizi tek bir tıkla halletme hizmetini sunuyor. Klasik bir not alma anlaşından öteye gidemiyor. Bunun yanında telefonu elinize aldığınızda avuç içerisinde tasarımı ve şıklığı sayesinde oldukça karizmatik gözüküyor. Note3 neo oldukça kaliteli olan ve gücünü bundan alan Galaxy Gear teknolojisi ile entegre olacak şekilde tasarlandı. Note cihazınız Galaxy Gear uygulamalarını barındırarak birbirleriyle ilişkili performanslı işlevler ortaya koyuyor.


Tatmin Edici Özellikler
Samsung Galaxy Note 3 gözle görülebilir bir kalite ortaya koyuyor. Alıcılarını ve kitlesini tatmin edeceği yönünde emin adımlar atmış. Özelliklerine bakıldığın da 16M renk derinliğinde Süper AMOLED ekran sizi karşılıyor olacak. Bunun yanında Android işletim sistemi, 1,7 Ghz Çift Çekirdek, 2GB RAM, 16GB ROM, 64GB'a kadar Micro SD Harici bellek desteği ile size oldukça pürüzsüz bir deneyim sunuyor. Kaliteli 1080P Video Kayıt özelliği. 5.5 İnç boyutunda - 1280X720 (HD) çözünürlük, 8MP Arka Kamera 2MP Ön Kamera,Otomatik Odaklanma, Flaş özellikleri ilede görsel şölenin tadına varmanızı sağlıyor. BT 4.0 Bluetooth sürümü gibi teknik özelliklere sahip.


Samsung Galaxy Note 3 Neo piyasa fiyatı ise : 1600-1700 TL Civarında.
yazar husonet

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda