haberler / Samsung Galaxy Note 4 Ekim'de raflarda

Samsung Galaxy Note 4 Ekim'de raflarda

24.09.2014 21:27:31

Samsung Galaxy Note 4 modeli Ekim tarihinde raflarda olacak.

Samsung'un yeni akıllı telefonu Samsung Galaxy Note 4 modeli son zamanlarda en çok beğenilen ve tartışılan akıllı cep telefonlarından bir tanesi diyebiliriz. Samsung Galaxy Note 4 modeliyle Samsung Galaxy Note 3 modeline göre daha gelişmiş özeliklere yer vere ve yer verdiği özelliklerle cihazı daha ucuz fiyatıyla satışa sunan Samsung Galaxy Note 4 için yeni bilgiler yayınlandı.

Samsung Galaxy Note 4 modeli ile ilgili yaptığı açıklamada Ekim ayında cihazı 140 ülke için satışa sunacağını açıkladı. Samsung Galaxy Note 4 modelini Ekim ayında 140 ülke için satışa sunacak olan Samsung 140 ülke arasında Türkiye'ye de cihazı satışa sunacak. Samsung Galaxy Note 4 modelinin 4 Ekim veya 4 Ekimden sonra satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

Samsung Galaxy Note 4 modelinin özelliklerine göz atalım, 2.7GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli işlemci, 64-bit destekli sekiz çekirdekli Exynos işlemci, Quad HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran, 3GB RAM, 32GB depolama, 64GB’ye kadar microSD kart desteği, 4K video kaydeden OIS destekli 16MP arka kamera, 3.7MP ön kamera, 3.220mAh kapasiteli pil gibi özelliklere sahip


yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda