haberler / Samsung Galaxy Note 4 Fiyatı

Samsung Galaxy Note 4 Fiyatı

02.09.2014 13:26:30

Samsung Galaxy Note 4 dudak uçuklatan fiyatı Rusya'da duyuruldu...

Samsung Galaxy Note 4 fiyatı Rusya’da dünyanın ikinci büyük elektronik firması Media Market tarafından açıklandı. Özellikleri ile çok konuşulan yeni ürün fiyatı ile dudak uçuklatmayı başarıyor. Yeni akıllı telefon Avrupa’da yüksek bir fiyatla satışa sunuldu. Önümüzdeki günlerde Türkiye’de de satışa sunulacak olan ürüne ait fiyat merakı devam ediyor.

Media Market Rusya üst düzey yöneticisi Mirsamed Seidov tarafından yapılan açıklamada Galaxy Note 4’ün Rusya’da 34,490 ruble yani 940 dolar olacağı açıklandı. Bu fiyatı Türk lirası olarak düşündüğümüzde ise yeni ürününün Türkiye’de 2040.00 TL olması bekleniyor. Fakat Avrupa’da elektronik ürünlerin bizim ülkemizden daha pahalı olduğu hesaba katıldığında Samsung Galaxy Note 4 fiyatı için 750 dolar civarı olması gözlemleniyor. Beklenen fiyat Samsung Galaxy S5 fiyatının da 100 dolar fazlası bir rakam.

Fiyatı ile meraklılarının şaşkına çeviren Galaxy Note 4 özellikleri ile de çok konuşulmuştu. Parmak izi sensörü, optik görüntü sabitleme teknolojisi, 3GB RAM, 32GB dahili depolama, 8 çekirdekli işlemci ve gelişmiş S-Pen özelliklerden sadece birkaçı. Şık ve estetik bir görünüme sahip Samsung Galaxy Note 4 önümüzdeki günlerde Türkiye’de de satışa sunulacak. Ürüne duyulan talebi fiyatı etkiler mi bilinmez. Ancak ürünün birçok teknoloji meraklısı tarafından satışa sunulması bekleniyor. Avrupa’da dudak uçuklatan ürün fiyatının Türkiye’de ne olacağı konusundaki tahminlerin de doğru çıkıp çıkmayacağını ilerleyen günlerde hep beraber göreceğiz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda