haberler / Samsung Galaxy Note 4 için Android Lollipop yayınlanacak.

Samsung Galaxy Note 4 için Android Lollipop yayınlanacak.

22.10.2014 14:16:57

Samsung Galaxy Note 4 modeli Android 5.0 Lollipop bilgisi verildi.

Samsung ve LG dışında üreticiler Android 5.0 Lollipop güncellemesi ile ilgili hangi cihazlara yayınlanacağı açıklandı. Samsung ve LG henüz daha Android 5.0 Lollipop güncellemesinin hangi cihazlar için yayınlanacağı açıklanmadı. Bugün gelen bilgilerde Samsung Galaxy Note 4 modeli için Android 5.0 Lollipop güncellemesi ile ilgili sızıntı yaptı. Samsung Twitter hesabından paylaştığı görselde Samsung Galaxy Note 4 modeli ve Android 5.0 Lollipop güncellemesi görseli sızdırıldı.


Samsung Galaxy Note 4

Samsung Galaxy Note 4 modeli ve Android 5.0 Lollipop görseli paylaşıldı. Samsung bu görsel ile beraber Samsung Galaxy Note 4 modeli için Android 5.0 Lollipop güncellemesi üzerinde çalışmaların başladığını ve Samsung Galaxy Note 4 modeli için Android 5.0 Lollipop güncellemesinin yayınlanacağını açıklamış oldu. Bakalım şirket ilerleyen günlerde yapacağı açıklama ile beraber hangi Samsung cihazlara güncelleme vereceğini açıklayacak. Samsung tarafından güncelleme listesi 2015 yılında Samsung cihazlar için yayınlanacak. Samsung tarafından yayınlanacak olan güncelleme listesini yayınlandığında sizlere bildireceğiz. Bunun yanında LG G3 ve LG G2 modelinin kesin olarak güncelleme alacağı bilinse de LG tarafından yayınlanacak güncelleme listesini ve LG cihazlarını yayınlandığında sizlerle paylaşacağız.

Samsung cihazların Samsung Galaxy S5 ve Samsung Galaxy Note 3 ve Samsung Galaxy Note 4 modeli için kesin olarak yayınlanacağı tahmin ediliyor. Samsung Galaxy S4 modelinin S3 modelinde olduğu gibi güncellemeyi alamayacağı biliniyor.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda