haberler / Samsung Galaxy Note 4 için video yayınlandı

Samsung Galaxy Note 4 için video yayınlandı

26.10.2014 18:24:23

Samsung Galaxy Note 4 için reklamlarına devam ediyor.

Samsung Galaxy Note 4

Samsung'un yeni akıllı telefonu Samsung Galaxy Note 4 modeli için video yayınlandı. Android işletim sistemine sahip Samsung Galaxy Note 4 modelinde açıklık sorununa açıklama yapan Samsung yaptığı açıklamadan sonra Samsung Galaxy Note 4 modelinin reklam filmlerine önem vermeye başladı. Akıllı telefon denince akla ilk gelen telefonlardan olan ve genel olarak iş kullanımı için tasarlanmış olan Note serisi cihazların en gelişmişi Samsung Galaxy Note 4 bugün yayınlanan videosunda kalem S-Pen kullanımına dikkat çekmiş durumda.

Samsung Galaxy Note 4 modelinde kullanılan S-Pen kalem kullanıcıların daha doğrusu iş amaçlı Samsung Galaxy Note 4 modeli kullanan kullanıcıların sürekli olarak kullandığı özelliklerden bir tanesi. Samsung Galaxy Note 4 modeline sahip kullanıcıların Samsung Galaxy Note 3 satışlarına göre daha az olmasından dolayı reklam yapan Samsung bakalım yeni akıllı telefonunu satış rekorları kırabilir mi?

Samsung Galaxy Note 3 ve Samsung Galaxy Note 4 modellerinde kamera özelliğine dikkat çeken Samsung Galaxy Note 4 modelinin videosunda geniş açılı kameraya ve selfie çekimlerine de dikkat çekmiş durumda. Bakalım Samsung Galaxy Note 4 modeliyle beraber kamera açısından gerçekten büyük bir başarı sunabilecek mi? Sizler bu konu hakkında ne düşünuyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda