haberler / Samsung Galaxy Note 4 kasa açıklığını açıkladı

Samsung Galaxy Note 4 kasa açıklığını açıkladı

01.10.2014 03:54:59

Samsung Galaxy Note 4 modelinde kasa açıklığı sorununa yöneticilerden cevap geldi.

Samsung Galaxy Note 4 modeliyle ilgili sizlerle paylaştığımız Samsung Galaxy Note 4 kasa açıklığı haberinden sonra Samsung yöneticileri açıklama yaptı. Samsung yöneticileri yaptığı açıklama ile beraber kullanıcıları şoka uğratırken kullanıcıları da kızdırdı.


Samsung Galaxy Note 4 kasa açıklığı

Samsung Galaxy Note 4 modelinde kasa açıklığı oldukça dikkat çekiyor. Samsung Galaxy Note 4 modelinde A4 ve kartvizit girebilme yeteneğine sahip bir cihaz olmamasına rağmen bu özelliğiyle de eleştirilmiyor değil. Cihazda ortaya çıkan sorunlara göre cihazın bir A4 kağıdı bir kartvizit sığabilecek kadar boşluğa sahip olduğu açıklandı. Bu açıklamadan kısa süre sonra açıklama yapan Samsung yöneticisi şu açıklamalarda bulundu.

“Bildirilen sorun Galaxy Note 4’ün işlevselliğini ve kalitesini etkilemez. Galaxy Note 4 sıkı üretim ve kalite kontrol standartları eşliğinde müşterilere sağlanıyor” yönetici tarafından yapılan açıklamalara kullanıcılar bu bir sorun, bu sorunun sizden kaynakladığı ve yeni modellerde bu sorunun olmayacağından eminiz açıklamalarında bulunarak şirketin kendi ayıbını kapatmaya çalıştığını açıkladı. Bakalım Samsung Galaxy Note 4 modelinde buna benzer sorunlar ortaya çıkabilecek mi? Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda