haberler / Samsung Galaxy Note 4 reklam videosu yayınlandı

Samsung Galaxy Note 4 reklam videosu yayınlandı

12.11.2014 07:05:51

Samsung yeni akıllı telefonu Samsung Galaxy Note 4 modeli için video yayınladı.

Samsung Galaxy Note 4 modeliyle reklam yapmaya devam eden Samsung akıllı telefonu Samsung Galaxy Note 4 modeli için yayınladığı videolarda Samsung Galaxy Note 4 modelinin özelliklerine değindi. Samsung tarafından yayınlanan videoda ekran özellikleri ve kamera özelikleri gibi özellikler videoya çekildi. Samsung Galaxy Note 4 modelinin videosunda telefonun geniş açıya sahip ve geniş açılı selfie fotoğraflar çekebilen selfie ön kamerasına değinildi. Samsung Galaxy Note 4 modelinin videosunda ekrana ve S-Pen kaleme yer verildi. Samsung yayınladığı videoda S-Pen dışında ekran özellikleri, kullanım özellikleri gibi özellikleri videoda yayınlamış.

Samsung Galaxy Note 4 modeli sunduğu üst düzey donanım teknolojisi sayesinde kullanıcılara hızlı bir telefon kullanma fırsatı sunuyor.

Bakalım Samsung yayınladığı reklamlardan başarılı bir kullanıcı ve başarılı bir satış yapabilecek mi? Samsung Galaxy Note 4 modelinin ülkemizde fiyatı 2299 TL ve kullanıcı sayısı oldukça az diyebiliriz. Samsung Galaxy Note 4 modelini tercih etmeden önce cihazın özelliklerini detaylı olarak inceleyip elinize alıp kullanmanızı öneririz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda