haberler / Samsung Galaxy Note 4 S-Pen için video yayınlandı

Samsung Galaxy Note 4 S-Pen için video yayınlandı

07.10.2014 08:01:53

Samsung yeni amiral gemisi Note 4 için S-Pen videosu yayınladı.

Samsung tarafından üretilen ve sürekli olarak özellikleriyle gündeme gelen akıllı telefon Samsung Galaxy Note 4 modeli için bugün yeni video yayınlandı. Android işletim sistemine sahip cihazlar arasında büyük ilgi gören akıllı telefon için yeni reklamlar yayınlandı. Samsung tarafından üretildikten sonra diğer markaların cihazlarına göre daha gelişmiş bir deneyim ve daha gelişmiş bir S-Pen deneyimi sunduğundan dolayı tercih edilen akıllı telefon özellikleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor.


Samsung Galaxy Note 4 S-Pen

Samsung Galaxy Note 4 modelinde kullanılan donanımsal özelliklerin yanında yazılımsal özelliklerinde oldukça güzel olmasından dolayı cihazı tercih etmek isteyen kullanıcılar plastik kasa yapısından dolayı cihazı tercih etmek istemiyor. Günümüzde üreticilerin daha az harcama yapmak istemesinden dolayı metal kasalardan daha çok plastik kasalar kullanılıyor. Samsung Galaxy Note 4 modelinde olduğu gibi metal görünüme sahip bazı görünümler ile cihazlara metal görünümü katılıyor. Android işletim sistemine sahip cihazlarda genellikle plastik kasa kullanılmasından dolayı rahatsız olan kullanıcılar cihazların daha güzel bir görünüme sahip olmasını bu cihazlara fazla para verdiklerini açıklıyorlar. Android üreticileri ise kasa kullanımı konusunda en doğru kasanın plastik kasa olduğunu iddia ediyor. Biz gelelim haberimize, Samsung Galaxy Note 4 modeli için yayınlanan videoda cihazın S-Pen kalemine dikkat çekilmiş.

Dilerseniz cihazın videosunu aşağıdaki paylaşımımızdan veya Samsung Youtube hesabından izleyebilirsiniz. Video hakkında yorumlarınızı bizlere bildirebilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda