haberler / Samsung Galaxy Note 4 satışa sunuldu

Samsung Galaxy Note 4 satışa sunuldu

24.09.2014 00:08:29

Samsung'un yeni akıllısı Samsung Galaxy Note 4 satışa sunuldu

Samsung tarafından üretilen akıllı telefon Samsung Galaxy Note 4 modeli Güney Kore'de satışa sunuldu. Güney Kore'de satışa sunulan akıllı telefon kısa süre içerisinde kullanıcılar tarafından tüketilirken Samsung Galaxy Note 4 dakikalar içerisinde tüketildi.

Samsung Galaxy Note 4 modelinde kullanılan donanım özellikleri dikkatleri üzerine çekecek olurken cihazın yazılımsal özellikleri de dikkatleri üzerine çekiyor. Bugün gelen bilgilere göre Samsung'un kendi ülkesinde satışa sunulan cihaza oldukça fazla talep olduğu açıklandı. Güney Kore'lı kullanıcılar tarafından kısa süre içerisinde tüketilen akıllı telefon ülkenin en büyük mobil operatörü SK Telecom 9 saat içerisinde Galaxy Note 4’ün tükendiğini açıkladı.

26 Eylül'de Güney Kore genelinde satışa sunulacak olan cihaza oldukça fazla yoğun ilginin gelmesi Türk ve yabancı kullanıcıları da şaşırtmadı. Güney Kore'de 919$’dan satışa sunulacak.
Samsung Galaxy Note 3 modeline göre daha gelişmiş özelliklere sahip olan Samsung Galaxy Note 4 özellikleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Türkiye dahil olmak üzere 10 Ekim'de Avrupa'da satışa sunulacak olan cihaza ne kadar talep geleceği, gelen taleplerin hangi renk üzerine olacağı, cihazın kapasite seçiminin hangisinin daha fazla seçileceği bilinmediğinden dolayı stoklarda azlık yaşanabilecek. Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modellerinde karşımıza çıkan bu seçenekler Samsung Galaxy Note 4 modelinde de kullanıcının karşısına çıkacak. Sizler Samsung Galaxy Note 4 modelinin hangi rengini tercih edeceksiniz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda