haberler / Samsung Galaxy Note 4 sistem dosyaları yayınlandı

Samsung Galaxy Note 4 sistem dosyaları yayınlandı

23.09.2014 06:50:38

Samsung Galaxy Note 4 modelinin sistem dosyaları yayınlandı

Samsung yeni amiral gemi modeli Samsung Galaxy Note 4 modelini tanıttı ve tanıttıktan kısa süre sonra reklamlar yayınlamaya başladı. Son olarak bugün gelen bilgilere göre Samsung Galaxy Note 4 modelinin sistem dosyaları yayınlandı. Samsung Galaxy Note 4 modelinde kullanılan uygulamaların isimlerinin yayınlandığı ve dosyaların yayınlandığı XDA geliştirici forumu tarafından açıklandı.

Samsung Galaxy Note 4 modelinde kullanılan donanım ve yazılıma uygun olarak Samsung Galaxy Note 4 modeline uygun olarak geliştirilen programlar her ne kadar diğer cihazlar üzerinde tam uyumlu olmasa da bazı cihazlar üzerinde (Android 4.4.2) işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde uyumlıu olarak çalışacaktır. Uygulamaların genel olarak sistem dosyaları olduğunu ve sistemsel dosyaların diğer üreticilerin cihazlarına uyumlu olmayacağı belirtilse de XDA geliştiricileri tarafından yayınlanan pakette en çok dikkat çeken noktalardan bir tanesi Samsung Galaxy Note 4 modelinin launcher uygulaması oldu. Samsung Galaxy Note 4 launcher uygulamasının da yer aldığı sistem dosyaları içerisinde Samsung Galaxy Note 4 modelinde bulunan S-Health, S-Voice gibi sistem dosyalarına yer verilmiş durumda.

Dilerseniz sizlerde Samsung Galaxy Note 4 modelinde kullanılan ve kullanılmış olan sistem dosyalarını bu linke tıklayarak indirebilirsiniz.


Yükleyeceğiniz sistem dosyaları zararlı yazılım ve uyumsuzluk yaşayabileceğinden dolayı cihazınızın zarar görmesi vs durumlarında Pythontr.com sitesi ve yazarları sorumlu olmayacaktır. Tüm sorumluluk yükleyen (size) aittir.
http://forum.xda-developers.com/galaxy-s4/themes-apps/exclusive-note-4-apps-collection-t2882577 [forum.xda-developers.com]
yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda