haberler / Samsung Galaxy Note 4 Türkiye fiyatı

Samsung Galaxy Note 4 Türkiye fiyatı

03.10.2014 05:23:03

Samsung Galaxy Note 4 modelinin Türkiye fiyatı açıklandı

Samsung'un yeni akıllı telefonu Samsung Galaxy Note 4 modeli için Türkiye fiyatı açıklandı. Samsung Galaxy Note 4 modeli ile beraber kullanıcıların daha gelişmiş bir ekran ve daha gelişmiş bir kamera, daha gelişmiş özellikler sunan Samsung yeni cihazını oldukça uygun fiyat ile satışa sunacağa benziyor. Samsung Galaxy Note 4 modelini 2299 TL ile siparişe açan Teknosa bugün itibariyle sitesi üzerinden Samsung Galaxy Note 4 modelinin satışa sunulduğunu açıkladı. Samsung Galaxy Note 4 modelinde kullanılan donanım ve yazılım özellikleri Samsung Galaxy Note 3 modeline göre daha gelişmiş olsa da Samsung Galaxy Note 4 modeli Samsung Galaxy Note 3 modeline göre daha uygun fiyat ile satışa sunuldu.


Samsung Galaxy Note 4 Türkiye fiyatı

5,7 inç Quad HD Super AMOLED ekran, 3 GB LPDDR3 RAM, 16MP optik görüntü sabitleme teknolojisine sahip arka kamera, 3,7 megapiksel ön kamera, 3.220 mAh pil, S-pen gibi özellikler sunan cihaz diğer yazılımsal özellikleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Samsung Galaxy Note 4 modelini Teknosa.com internet sitesi üzerinden veya Teknosa mağazalarından alabilirsiniz. Teknosa mağazalarında cihaza yoğun ilgi olacağından dolayı elinizi biraz çabuk tutup cihazı bugün satın almanız sizin açınızdan cihaza daha erken sahip olmanızı sağlayacaktır.

Samsung Galaxy Note 4 modeli ilerleyen günlerde elektronik mağazalarında ve Avea, Turkcell ve Vodafone'da satışa sunulacaktır. Sizler cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

Bu yazımızı okuyan kullanıcılar ayrıca Samsung Galaxy Note 5 yazımızıda okudular.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda