haberler / Samsung Galaxy S3 Neo için Beklenen 4.4.4 Kitkat Sonunda geldi!

Samsung Galaxy S3 Neo için Beklenen 4.4.4 Kitkat Sonunda geldi!

08.09.2014 23:10:51

Samsung Galaxy S3 Neo için Beklenen Android'in yeni sürümü olan 4.4.4 Kitkat güncellmesi geldi.

Samsung’un sürpriz telefonu olarak geçen ve son derece sadelik ve orta derece akıllı olan Samsung Galaxy S3 Neo için son günlerde haberi çıkan ve kullanıcıları tarafından beklenen 4.4.4 Kitkat güncellemesi gün içinde geldi. Android’in son sürümü olan 4.4.4 Kitkat güncellemesini Galaxy S3 Neo’ya sorunsuz bir şekilde taşıyan Güney Koreli mühendisler en çok Samsung’un satılan telefonu olan S3 için güncellenmiş halini sundu.

En çok satan Samsung Galaxy S3 olduğu için onun amiral gemisi olan Samsung Galaxy S3 Neo’nunda güncellemesi yapılması gerekti. Çünkü bazı kullanıcıların mailleri ve şikayetlerinden dolayı hızlandırılmış süreçte bu güncellemeyi değerli müşterilerine taşıdılar. Son derece hızından ve kalitesinden ödün vermese de güncelleme ihtiyacı vardı. Bu yüzden gelmesi anında oldu. Genellikle Türk ve Kazakistanlı müşterilerden güncelleme isteği geldiği belirtildi. Fakat Samsung müşterilerin istediğinden değil 4.4.4 Kitkat’sız telefon bırakmak istemediğindendir. Bu hedef doğrultusunda son yılda bir çok telefon modellerine güncelleme ve data betaları yenilenmektedir. Samsung firması gün geçtikçe kalitesinin yükseltmektedir.

Bu yüzden genel itibariyle bu güncelleme gerekmekteydi. Güncelleme ise cihazlara bir haftaya gelir. Çünkü bazı telefonlar ülke bazlı olduğu için Türkiye’ye bir hafta bilemediniz bir buçuk haftaya gelir. Büyük kullanıcıya sahip ülkelerden sonra bize geleceği kesindir.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
burak
burak
05.09.2018 12:07:17

MERHAB SAMSUNG S3 NEO gt 1903Q için firma ile iletişim sağladım s3 neo için bu güncellemenin yazılım ekibi tarafından sadece düşünme aşamasında oldugunu söylediler ve şuan için ise bir güncelleme tarihi ve zamnı veremiyoruz denmiştir yani, s3 neo türkiye için yeni bir uptade yok yi çalışmalar:)

anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda