haberler / Samsung Galaxy S5 4G+ Satışa Sunuluyor

Samsung Galaxy S5 4G+ Satışa Sunuluyor

21.08.2014 15:13:18

Samsung Galaxy S5 4G+ 25 Ağustos'ta Singapur'da satışa sunulacak!

Samsung Galaxy S5 LTE-A serisinin satışa sunulması beklenirken şirket Galaxy S5 4G+ versiyonu ile karşımıza çıkıyor. Galaxy S5 performansı yükseltilmiş yeni modeli ile Singapır’da 25 Ağustos’ta satışa sunulmaya hazırlanıyor. Ayrıca telefonun ülkede bulunan SingTel’in dünyanın ilk ticari 300Mbps 4G LTE-A hizmeti olacağı da gözlerden kaçmıyor. Samsung Galaxy S5 4G+ S5 LTE-A ile pek farklı bir özellik taşımıyor. Ancak yeni telefonda tek yeni özellik S5 4G+ hızlı yonga seti oluyor. Yeni telefonunun Singapur pazarında yoğun ilgi görüp görmeyeceği ilgi konusu oldu. 25 Ağustos’ta satışa sunulacak telefon için meraklar sürüyor.


Galaxy S5 LTE-A telefon performansı ile arasında pek fark bulunmayan Galaxy S5 4G+ Snapdragon 805 ve LTE-A özelliği dışında pek fazla özellik içermiyor. Cihaz eski Full HD 5.1-inç Super Amoled ekran özelliği ile yine karşımıza gelecek. Cihazın taşıyacağı diğer özellikler ise, 2GB RAM, 16 megapiksel kamera özelliği, parmak izi özelliği ve kalp hızı sensörleridir. Ayrıca cihazda 16 GB dahili depolama desteği, microSD yuva özelliği ve 2.800 mAh pil desteği de sunulacak. Samsung Galaxy S5 4G+ toza ve suya karşı dayanıklılığı ile de ilgi görecek.

25 Ağustos’ta Singapur’da satışa sunulması beklenen Galaxy S5 4G+ telefon metal kasalı Galaxy Alpha 4G+ başlatılacaktır. Yeni modelin akıllı telefon kullanıcıları tarafından yoğun ilgi görmesi bekleniyor. Samsung Galaxy serileri ile gördüğü yoğun ilgiyi yeni modelde de bekliyor.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda