haberler / Samsung garantileri uzattı

Samsung garantileri uzattı

10.10.2014 02:34:47

Samsung Galaxy cihazları ile gündemden düşmese de Android işletim sistemine sahip cihazlarının garantisini uzattı

Samsung Galaxy ürünleri için garanti süreleri uzatıldı. Android işletim sistemine sahip Samsung Galaxy S ve Samsung Galaxy Note serisi cihazların sürekli olarak garantilerinin 2 yıl olmasına rağmen şirket bugün 2 yıl garantiyi uzattı ve 2 yıl ek garanti uyguladı.

Samsung Galaxy Note 4 modeliyle sürekli olarak gündeme gelen şirket bugün yaptığı açıklamalarda Samsung Galaxy S ve Samsung Galaxy Note serisi cihazlarının Amerika'da garanti sürelerinin uzatıldığını açıkladı. Buna göre Samsung Galaxy S veya Samsung Galaxy Note serisi bir cihaz kullanıyorsanız ve Amerika'da yaşıyorsanız cihazlarınıza 2 yıl daha garanti uygulanacak.


Samsung Şirketi

Protection Plus Mobile Elite adı altında yeni garanti başlattığını açıklayan Samsung, yeni seri akıllı telefonların 2 yıl daha fazla uzatıldığını, cihazların su hasarı gibi diğer yıldırım çarpması hatalarında düşmelere karşı, kullanıcı hatası olsa bile değişim veya tamir imkanı sunulacağını açıkladı. Samsung Galaxy serisi cihazların garantilerinin uzatılması Amerika dahil olmak üzere diğer ülkeler için olabilir mi? Bilinmiyor, Android işletim sistemine sahip cihazların sürekli olarak yeni işletim sistemine cihazlar üreten şirket bakalım garanti süresini arttırdığı cihazları ile beraber nasıl bir satış rekorları yapabilir mi? Sizler bu konu veya bu konular hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda