haberler / Samsung S5 Ne Zaman Piyasaya Çıkacak!

Samsung S5 Ne Zaman Piyasaya Çıkacak!

06.02.2014 17:46:49

Piyasaya çıkardığı Akıllı Cep Telefonlarıyla tüm dünyaya damgasını vuran ve milyar dolarlar kazanan Samsung’un gelecek günlerde Galaxy S5’i piyasaya sürmesi bekleniyor. Galaxy S5 özelliklerinin tüm Samsung hayranlarınca nasıl olacağı merak konusu olurken Samsung Galaxy S5’in piyasaya çıkma tarihinin ne zaman olacağı kafalarda soru işareti bırakıyor.

ABD’nin en tirajlı haber gazetelerinden olan Washington Post'un haberine göre Samsung şirketinin önümüzdeki günlerde yapılması beklenen Mobil Dünya Kongresi'nde Galaxy S5'i tüm basına tanıtacağını bildirirken, ABD’nin ünlü televizyon kanalı Bloomberg TV’ye göre de; Samsung yeni Akıllı Cep Telefonu Galaxy S5’i Şubat ayında tanıtmayacağını 2 ay sonra Nisan ayında tanıtacağını duyurdu.

Galaxy S4’ün Galaxy S3’e oranla pek değişik bir özelliği olmaması nedeniyle bazı Samsung kullanıcıları tarafından eleştirilere neden olunca, aynı eleştirilere tekrar maruz kalmamak için Samsung yönetimi Samsung Galaxy S5’i son zamanların En İyi Akıllı Cep Telefonu yapmaya iddialı gösteriyor.

Bloomberg TV’nin yapmış olduğu habere göre, Samsung’un yeni Akıllı Cep Telefonu olan Galaxy S5’te parmak izi okuyucunun da olacağı bildirildi.

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda