haberler / Samsung telefon sayısını azaltıyor

Samsung telefon sayısını azaltıyor

19.11.2014 16:31:04

Akıllı telefonlarıyla beraber sürekli olarak kullanıcıların dikkatlerini üzerine çeken şirket yeni telefonlarında üretimi azaltacağını açıkladı.

Samsung akıllı telefon üretimi azaltacak

Samsung akıllı telefon üretimi azaltacak. Samsung tarafından yapılan açıklamalarda akıllı telefon üretiminin azaltılacağı açıklanmıştı. Akıllı telefonların sürekli olarak yeni modellerini üreten ve yeni modelleriyle beraber kullanıcıları aynı modelden daha farklı 5 model daha üretiyordu. Ayrıca gelen bilgilerde ise akıllı telefon üretiminin azatlılacağı Samsung Galaxy modellerinin daha az üretileceği açıklandı. Samsung model marka telefonların yeni modellerinin üretilmesi Samsung şirketine gelir kaybı yaşatıyor.

Samsung bugün yaptığı açıklamada 2014 yılında çok akıllı telefon ürettiğini ve gelir kaybı yaşadığından dolayı bundan sonra 20 ve 30 model daha az üretileceği duyuruldu. Samsung bundan sonra daha az akıllı telefon üretecek olmasına rağmen kullanıcıların cihazlarının üst modellerinin üretilmesi ve üst modellerin üretilmesinin gelir kaybı olduğunu açıklamalarına ekledi. Samsung yeni akıllı telefonlarıyla beraber kullanıcılarına yeni güncelleme yayınlamasına rağmen kullanıcılar cihazlarından memnun olmuyorlar. Bakalım Samsung ve Samsung cihazlar bundan sonra daha pahalıdan satılacak mı? Sizler bu konuda neler düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda