haberler / Social Roulette Facebook Hesabınızla Rus Ruleti Oynamaya Ne Dersiniz?

Social Roulette Facebook Hesabınızla Rus Ruleti Oynamaya Ne Dersiniz?

18.08.2014 22:37:57

Social Roulette, Rus Ruleti Facebook Hesabınızda

Her gün Facebook' ta zamanımızı boşu boşuna harcadığımızdan yakınıyoruz. Her ne kadar hesabımızı dondursak da tekrar açıyoruz ve hesabımızı silmeye bir türlü cesaret edemiyoruz. Peki Facebook hesabınızı silmeniz adına bir kumara girmek ister miydiniz? Bu kumarın adı Social Roulette. Tam bir rus ruleti tarzında bir platform ve sizin Facebook' u ne kadar sevdiğinizi, ona ne kadar bağımlı olduğunuzu gösteriyor. Peki ya Social Roulette' yi oynayacak kadar cesur musunuz?


Social Roulette Facebook bağımlılığınızın sınırını ölçen bir oyun. Hatta oyundan çok daha öte bir deney. Bu platformda eğer kaybederseniz Facebook hesabınız tamamen silinecek.

 

Oyunun kuralları çok kolay. Rus ruletinin aynısı. Tabancanın içinde tek bir mermi vardır. Eğer şanslıysanız mermi size denk gelmez fakat sansızsanız ölürsünüz.

Şimdi bunun Facebook' a uyarlanmış halini düşünün bir rulet var ve sizin altıda bir şansınız bulunmaktadır. Facebook hesabınızı bu platforma bağlıyorsunuz ve tetiği çekiyorsunuz eğer şanslı iseniz altıda beşlik kısmına denk gelirsiniz ve hesabınız silinmez ve şöyle bir içerek gelir ekranınıza: " I played Social Roulette and survived”. Fakat şanssızsanız tabanca patlar ve altıda birlik kısmına denk gelirsiniz ve Facebook hesabınız sonsuza denk silinir.

Korkmayın başta da bahsettiğimiz gibi bu bir deney. Yani siz bu oyunu kaybetseniz bile Facebook hesabınız silinmeyecek. 

yazar husonet

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda