haberler / Sony SmartWatch 3 Google Play'de satışa sunuldu

Sony SmartWatch 3 Google Play'de satışa sunuldu

19.10.2014 10:32:43

Akıllı saatler arasına bir yenisi daha katıldı Sony SmartWatch 3.

Sony yeni akıllı saati Sony SmartWatch 3 Google Play üzerinden satışa sundu. Günümüzde akıllı saatlere değer verilmese de kullanıcıların daha doğrusu iş adamlarının ve modacıların tercihi olabilen akıllı saatler spor yapan kullanıcılar daha doğrusu spor eğitmenleri tarafından tercih ediliyor. Sony SmartWatch 3 akıllı saati de tam olarak modacıların tercih edeceği akıllı saat kategorisinde yer alıyor. Sony SmartWatch 3 modelinde kullanılan sarı rengin kullanıcılara kendini sevdiriyor.

Sony SmartWatch 3 modeli geçtiğimiz aylarda duyuruldu, Sony tarafından Xperia Z3 modeli ile geri planda kalan akıllı saat bugünde Google Play üzerinden satışa sunuldu.

249$ dolar ile satışa sunulan akıllı saat su geçirmez bir yapıya sahip, bunun yanında su geçirmez olmasını ve renkli tasarımın yanında 1.6-inç büyüklüğünde 320 x 320p çözünürlüklü LCD ekran, 1.2GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli işlemci, 420mAh kapasiteli pil, 512MB RAM, 4GB dahili depolama gibi özelliklere sahip. Sony akıllı saatini ülkemizden satın alamazsınız yabancı ülkede tanıdığınız bir arkadaşınız size satın alabilir.


Sony SmartWatch 3
yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda