haberler / Sony SmartWatch 3 Tanıtıldı

Sony SmartWatch 3 Tanıtıldı

04.09.2014 15:53:29

Sony Smartwatch 3 IFA tanıtımlarındaki yerini aldı..

Sony IFA 2014’te Android Wear sistemli akıllı saatleri ile oldukça ilgi çekiyor. Sony SmartWatch serisi ile akıllı saatler konusunda teknoloji dünyasında kendini geniş bir yelpazeye ulaştırmayı başardı. IFA tanıtımlarında firma Sony SmartWatch 3 ve SmartBand ile tanıtımlara başladı. Android Wear sistemini tercih eden Sony sportif tasarıma sahip ürünü ile çok konuşulacağa benziyor. Yeni akıllı ürün kauçuk bir kadran özelliğine ve çelik kasaya sahip olmakla birlikte değiştirilebilir kordon özelliği de yer alıyor.

SmartWatch 3 su geçirmez özelliği ile lanse edilmesinin yanı sıra, 1,6 inç 320x320 ekran çözünürlüğüne sahip. 1,2GHz işlemci hızı ve 4GB dahili depolama desteği bulunuyor. Ürünün pil özelliği ise 420mAh olarak karşımıza çıkıyor. Yeni akıllı ürünün 2015 aylarına kalmadan satışa sunulması bekleniyor. Sony firmasının teknoloji tutkunlarına sunduğu seçenekler bu kadarla da sınırlı değil. Firma ürünü yeterince sportif bulmayanlar için Smartband Talk adında bir fitness tracker ürününü de IFA’da tanıttı.

SmartWatch 3 akıllı üründen farklı olarak Smartband Talk ile daha sportif bir görünüm yakalayabilirsiniz. 1,4inçlik kağıt bir ekrana sahip ürün HD ses desteği de sunuyor. Smartband Talk, Sony SmartWatch 3’e göre fiyat olarak da daha uygun. Sony akıllı saatleri ile keyfinize uygun seçim yapabilirsiniz. İstediğiniz özellikleri bulabileceğiniz 2 ürün seçeneği ile Sony IFA’da kendini tanıtıyor. Akıllı saat tutkunlarının yeni gözdesi olmaya aday sportif ürünler 2015 öncesinde satışa hazırlanıyor.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda