haberler / Sony Su Geçirmez Tabletini Tanıttı

Sony Su Geçirmez Tabletini Tanıttı

02.04.2014 14:07:28

Dünya'da her geçen gün elektronik teknolojiler konusunda yeni ürünler çıkmaya devam ederken son olarakta Sony bu yeni ve sağlam elektronik ürünlere damgasını vuracağa benziyor.

Şu zamana kadar su geçirmez akıllı saatler, kameralar, fotograf makinesi ve akıllı cep telefonları görmüştük. Şimdi de bir Dünya markası olan Sony, su geçirmez tableti Dünya pazarına sunuyor.


Dünyaca ünlü Japon markası Sony, İspanya'nın Barcelona kentinde düzenlenen MWC 2014 fuarında su geçirmeyen tabletini tüm Dünya basınına tanıttı. MWC 2014 Fuarını ziyaret eden kişilerinde ilgisini çeken tabletler başta Japonya olmak üzere tüm Dünya basınının gündemine oturdu.
MWC 2014 Fuarında Sony şirketinin yetkililerinin de bulunması su geçirmeyen tabletin Japon halkı için değerini bir kat daha arttırdı. Sony şirket yetkililerinin yapmış olduğu tanıtımda Xperia Z2 adlı tabletin özellikleri anlatılarak tüm kamuoyuna duyuruldu. Sony firmasının piyasaya sunmuş olduğu Xperia Z2 adlı bu yeni tablet Dünya'nın en ince ve aynı zamanda Dünya'nın en hafif tableti olduğu bildirildi. Sony Xperia Z2 adlı tabletin teknik özellikleri ise, 10 inç, Full HD ekran, 2.3 GHz, 4 çekirdekli, micro SD takılma özelliği bulunan 3 GB RAM ve 16 GB depolama yeri bulunuyor.

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda