haberler / Sony Vaio incelemesi

Sony Vaio incelemesi

27.10.2013 20:59:44

Kayan gövde tasarımı ve inceliği ile yılın en iyi hibrit çözümleri arasında yer alan Sony Vaio bir ultrabook tasarımdır

Sony 11q4 Vaio F23 Black Coveropen Lg

İstenildiğinde tablet, istenildiğinde ise diz üstü olma özelliği taşıyan yenilikçi bir üründür.

Taşınabilir özellikteki tablet ve bilgisayarlar olan Sony Vaio Duo 11 11.6 inçlik bir ekrana sahip olup, ekran çözünürlüğü etkileyicidir. Full Hd, 1920 x 1080 çözünürlük, LED aydınlatmalar, dokunmatik ekran sayesinde eşsiz bir görüntü oluşturmaktadır. Çift çekirdek özelliği sayesinde performansı oldukça yüksektir. Ultrabook olarak adlandırılan Sony Vaio nun ekranı kaydırılarak açılır. Klavyesinin kullanım rahatlığı sayesinde, tablet dışında bilgisayar olarak da kullanım sağlar. Tablet ekranları büyük ölçekli olsa da bilgisayardan alınan verimi ne yazık ki sunamıyor. Bu anlamda klavye ve fare kullanım faktörüyle Sony bu buluşla ustalığını gözler önüne seriyor. Rekabet ortamında 10 saatlik şarj süresi ve dokunmatik ekranı ile ön plana çıkan bir model ve marka olduğunu kanıtlıyor. Ultrabook incecik tasarımı ve hafifliği ile de tercih sebeplerinden olmaktadır. İhtiyaca hitap eden, üstün teknolojiye sahip bir ürün olmasıyla öne çıkmaktadır. Multimedya eğlencesini, canlı renkleri ve derinliği ile daha da keyifli hale getirmektedir. LED teknolojisi, doygun ve parlak renkleri ile daha da çekici hale getirişmiş bir üründür. Bu özelliklerin tümü kullanıcılar açısından öne çıkan faktörlerdendir.

VAIO modellerinin bir çoğu enerji tasarrufu sağlar. Energy Star® uyumludur . Üretimde çevre duyarlılığı ön plana çıkarılmıştır. Ambalajları geri dönüşümlü, kolayca ayrılabilen materyallerden dir. SSD teknolojisi mevcuttur. Darbelere karşı dayanıklı bir ürün olmasından dolayı, çok daha az arıza sorunu yaşanmaktadır. Piyasaya sürülen bu üründe veri alma ve depolama anlık gerçekleşir denile bilinir. Göz atma çok daha hızlı ve eğlencelidir.

Sony Vaio sayesinde; hayal gücünüzü keşfedebilir, özgürlüğünüzü doya doya yaşayabilir, yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilir ve hayatı yeniden keşfedebilirsiniz. Sony markası ürettikleri ürünlerle sektörün en iyisi olmayı hedef almış, zorlukların üstesinden gelmiş, işine tutkuyla bağlı çalışan bir ekiple, değişimi yönetebilen ve bunu zevkle yapan, yeni fikirler doğrultusunda yeniliklere ve gelişmeler açık bir firma olduğunu gözler önüne sermiştir. Yapılan yenilikler ve üretilen çağın ürünleriyle de piyasa da güçlü bir şekilde var olduğunu göstermektedir.

yazar mihrace

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda