haberler / Sony Xperia Z3 kamerasında sorun

Sony Xperia Z3 kamerasında sorun

28.10.2014 20:41:49

Sony'nin yeni akıllı telefonu Sony Xperia Z3 modelinde yeni bir sorun ortaya çıktı.

Sony Xperia Z3 kamerasında sorun

Sony Xperia Z3 modelinin kamerasında sorun. Sony Xperia Z3 modeliyle beraber kullanıcıların dikkatlerini üzerine çeken şirket akıllı telefonu Sony Xperia Z2 modelinde kullandığı donanım Sony Xperia Z3 modelinde kullanıldığından dolayı cihazını başarılı bir şekilde satamamıştı. Android telefonlar arasında su geçirmez cihazlar üreten şirket Sony Xperia Z3 modelinde su geçirme sorunu ve pembe kamera sorunu şikayetleri ile karşılaştı. Akıllı telefonlar arasında en iyi cihazlar arasında olan Sony Xperia modelleri ve Sony Xperia Z3 modeli sunduğu özellikler ile beraber dikkatleri üzerine çekiyor.

Sony forumlarında yayınlanan bilgilere göre kullanıcıların Sony Xperia Z3 ve Sony Xperia Z3 Compact modelinde kamerasında beyaz ve açık renklerde pembeleşme sorunu yaşadığı açıklandı. Sony forumlarında yayınlanan bilgilere gör Sony Xperia Z3 modelinin bu sorunu yazılımsal olarak yaptığı, yazılımla beraber Sony Xperia Z3 ve Sony Xperia Z3 Compact modelinde bu sorunların giderilebileceği bildirildi. Sony tarafından herhangi bir açıklama yapılmamasına rağmen Sony forumlarında açıklanan bilgilerde pembe sorununun açık renklerde olduğu açıklandı.
Sony Xperia Z3 ve Sony Xperia Z3 Compact modelini kullanıyorsanız herhangi bir açık renk fotoğraf üzerinde pembe renk ve pembe renklerini görebilirsiniz. Bu sorunu yaşayan kullanıcıların cihazlarında yazılım güncellemesi ile sorunu giderilebileceği tahmin ediliyor.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda