haberler / Sony Xperia Z3 pil gücü şaşırtıyor

Sony Xperia Z3 pil gücü şaşırtıyor

19.09.2014 15:31:24

Sony'nin yeni akıllısı Sony Xperia Z3 modelinin pil süreleri açıklandı.

Sony Xperia Z3 modelinin batarya süreleri açıklandı. Sony tarafından geçtiğimiz günlerde IFA 2014 etkinliği adı altında tanıtılan akıllı telefon ve amiral gemi modeli olan Sony Xperia Z3 modeli donanım açısından kullanıcılar tarafından oldukça fazla eleştirilse de batarya konusunda oldukça iyi performans sunacağa benziyor.

Sony Xperia Z2 modelinde kullandığı donanım açısından IFA 2014 etkinliğinde tanıtılan ve en çok eleştirilen Sony'nin yeni akıllısı Xperia Z3, yazılımsal açıdan bataryayı oldukça iyi kullanıyor.
GSMarena.com sitesi tarafından yapılan testlere göre cihazın batarya performansı her ne kadar yüksek olsa da Sony Xperia Z2 modelinde kullanılan bataryanın aksine Sony Xperia Z3 modelinde daha fazla batarya tasarrufu yaptığı açıklandı.

Genel olarak bakıldığında Sony Xperia Z3 modelinde kullanılan bekleme modu gibi özellikler kullanıcıları memnun edeceğe benziyor. Ancak cihazın fiyatı konusunda şuan için bir bilgi bulunmadığından ülkemiz Türkiye'de cihazın ne kadar satış fiyatıyla satışa sunulacağı tam olarak bilinmiyor.Sizler Sony Xperia Z3 modeli hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.
yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda