haberler / Sony Xperia Z3'ün görüntüleri sızdı!

Sony Xperia Z3'ün görüntüleri sızdı!

27.08.2014 17:45:58

IFA teknoloji fuarından önce sızan görüntüler, Sony'nin yeni amiral gemisi hakkında bilgi veriyor


Sony Xperia Z serisiyle büyük bir yankı uyandırmayı başarmıştı. Tutulan seri üzerinde çalışmalarını devam ettiren ve akıllı telefon sektöründeki pazar payını artırmayı hedefleyen Sony, amiral gemisi olarak Z3’ü piyasaya sürmek için sabırsızlanıyor. Avrupa’daki en büyük teknoloji fuarı olarak dikkatleri üstüne çekmeyi başaran IFA 2014 öncesi piyasada söylentileri yayılması, yorumların daha net duyulması adına sızıntı görsellerin önemi son derece büyük.


3.100 mAh pil gücünü kullanıcılara sunacak olan Xperia Z3, Z2 ile aynı donanım özellikleriyle karşımıza çıkacak. Xperia Z3 hakkında yeni fikirler elde ederek, akıllardaki soru işaretlerini ortadan kaldırmayı planlayan medya kuruluşları ciddi bir araştırma programı içindeler. Bu bağlamda tıpkı iPhone 6 için sızan görüntüler gibi Xperia Z3 hakkında da birçok görüntünün sızması ve bu konuda meraklı bireylerin teorileri yayınlanmaya devam edecek gibi görünüyor.


Her ne kadar ülkemizde liderlik vasfını eline alamasa da Sony’nin akıllı telefon piyasasına ciddi anlamda giriş yapmasını sağlayan model özelliğini taşıyan Xperia Z, aynı zamanda Sony’nin uzun süre vazgeçmeyeceği bir modelleme olarak da dikkatimizi çekiyor. 2015 yılında piyasa sunulması beklenen Sony Xperia Z3 modeli hakkında çalışmalar akıllı telefon sektörünün ilgisini çekmeyi başarıyor.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda